Junior HR Business Partner

Budapest nyugati vonzáskörzete (KI-7248)

Nemzetközi hátterű megbízónk számára keresünk Junior HR Business Partner munkakörbe munkatársat.

Főbb feladatok

Teljes körű HR szolgáltatás nyújtása az adott üzletág számára, mely az alábbi tevékenységeket foglalja magában:

  • A támogatott üzleti terület teljes toborzási tevékenységét irányítja: a profil elkészítésétől kezdve a pozíció betöltéséig
  • Munkaügyi / munkajogi feladatok menedzselése (közös megegyezés, felmondás, tanulmányi szerződések, szerződésmódosítások, kiléptetés, beléptetés)
  • Személyügyi adminisztráció menedzselése belső rendszereken és folyamatokon keresztül
  • Szervezetfejlesztési feladatok
  • Részvétel a szervezet alakításában, a változások operatív megvalósítása
  • Részvétel HR projektekben

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős munkajogi ismeretek és széleskörű tapasztalatok

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzi, hogy Önt keresik, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát kolléganőnk e-mail címére: kovacs.ivett@job.hu Keresni fogjuk!

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével egyidőben a Job adatbázisába adatai bekerülnek annak érdekében, hogy más pozíciókkal kapcsolatban is megkereshessük, erről automatikusan tájékoztatjuk is e-mail-en keresztül.

Állás adatai

Állás azonosító: KI-7248
Pozíció pontos megnevezés: Junior HR Business Partner
Munkavégzés helye: Budapest nyugati vonzáskörzete
Szakterület: HR Business Partner