Junior HR Generalista

Budapest nyugati vonzáskörzete (RI-7249)

Multinacionális megbízónk számára keresünk Junior HR Generalista munkakörbe munkatársat.

Főbb feladatok

  • HR Business Partnerek munkájának támogatása;
  • Képzések, tréningek szervezése
  • Új munkatársak toborzásának, kiválasztásának önálló lebonyolítása;
  • Be- és kiléptetési folyamattal és munkaszerződés módosítással kapcsolatos munkaügyi feladatok teljeskörű ellátása
  • Munkajogi dokumentumok előkészítésében való aktív részvétel;
  • Külső HR partnerek (tanácsadók, diákszövetkezetek és egyéb) szerződésének és számláinak rögzítése, menedzselése;
  • HR projektekben való részvétel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség;
  • 1-3 év releváns munkaügyi tapasztalat;
  • Stabil munkajogi ismeretek;
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Közgazdasági / HR területen szerzett diploma;
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • Nexon rendszer ismerete.

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzi, hogy Önt keresik, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát kolléganőnk e-mail címére: kovacs.ivett@job.hu Keresni fogjuk!

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével egyidőben a Job adatbázisába adatai bekerülnek annak érdekében, hogy más pozíciókkal kapcsolatban is megkereshessük, erről automatikusan tájékoztatjuk is e-mail-en keresztül.

Állás adatai

Állás azonosító: RI-7249
Pozíció pontos megnevezés: Junior HR Generalista
Munkavégzés helye: Budapest nyugati vonzáskörzete
Szakterület: HR generalista