Junior HR Specialista (német ÉS angolnyelv-tudással)

Budapest VI. kerület (RR-11056)

Pályakezdő vagy, és jól beszélsz angolul ÉS németül is? Szívesen belelátnál egy gyógyszeripari nagyvállalat HR adminisztrációs tevékenységébe? Akkor jelentkezz Junior HR Specialista munkatársnak.

Főbb feladatok

  • HR folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Adatok felvezetése a cég saját rendszerébe és az ehhez kapcsolódó dokumentációk kezelése;
  • Munkaügyi folyamatok támogatása;
  • Munkavállalói beléptetéshez és kiléptetéshez szükséges feladatkörök lefedése;
  • Riportok, statisztikák készítése;
  • Adatelemzés, adattisztítás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú tanulmányok;
  • Magabiztos angol ÉS németnyelv-tudás (ha középszinten beszélsz, itt a helyed);
  • MS Office ismeretek;
  • Legalább 2020.03.31-ig szívesen dolgoznál (de ha ennél is tovább, akkor a hosszabbítás lehetősége sem kizárt).

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • HR végzettség, vagy HR adminisztráció területén szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Városligethez közeli iroda;
  • Hétfőtől péntekig tartó munkaidő (9:00-18:00 vagy 8:00-17:00-ig);
  • Heti 2-3x home office lehetősége;
  • Támogató csapat;
  • Karrierépítési lehetőség.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a pasztor.kinga@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkbafoglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Első körben 2020. Március 31-ig tartó határozott idejű lehetőséged, de hosszabbítás lehetősége fenn áll.

Állás adatai

Állás azonosító: RR-11056
Pozíció pontos megnevezés: Junior HR Specialista (német ÉS angolnyelv-tudással)
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület
Szakterület: Hr specialista