Junior Java Fejlesztő

Budapest (PC-10798)

Junior Java fejlesztőt

FELADATOK:

  • Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • befejezett műszaki/IT végzettség (egyetemi, főiskolai diploma)
  • igényes, magas minőségű, önálló munkavégzés
  • Elvárt gyakorlati tapasztalat:
  • 1+ év fejlesztői tapasztalat
  • Java 8
  • SVN/Git
  • Előnyt jelent:
  • Javascript (ES5), Angular
  • SQL
  • JavaEE 7
  • HTML, CSS
  • Aktív angol nyelvtudás

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PC-10798
Pozíció pontos megnevezés: Junior Java Fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő