Junior kontroller

Budapest (BP-10783)

Piacvezető szolgáltató partnerünk számára Junior kontroller munkatársat keresünk erős Excel tudással, 1-2 éves szakmai tapasztalattal.

Főbb feladatok

  • Senior kontroller és a kontrolling vezető munkájának támogatása, aktív részvétel a kimutatások, kalkulációk, riportok elkészítésében,
  • Árkalkulációk elkészítése, megtérülési ráta számítása, projektek költségszint meghatározása,
  • Összefoglaló riportok megírásában való részvétel,
  • Részvétel az egyéb ad-hoc riportok, elemzések készítésében,
  • Egyéb az osztály munkájához tartozó adminisztrációs teendők ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Legalább 1 éves kontrolling tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Komplex látásmód, logikus, analitikus gondolkodás
  • Excel magas szintű felhasználói ismerete, kimutatás-készítés, függvények, makrok ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Erős vállalati számviteli tapasztalat előny

Jelentkezni honlapunkon keresztül regisztráció útján, vagy a josvai.krisztina@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BP-10783
Pozíció pontos megnevezés: Junior kontroller
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Kontroller