Junior/Medior .NET fejlesztő

Budapest (RG-10966)

Svájci szoftverfejlesztő cég keres Junior/Medior   C#/.NET fejlesztőket, Back end és Full stack pozícióba egyaránt, egy felhőtechnológián alapuló nemzetközi projecthez.

Partnerünk jellemzően nagyvállalatok számára fejleszt személyre szabott szoftvereket, CRM rendszereket, adatbázisokat.

Főbb feladatok

-Részvétel a szoftverfejlesztési folyamat teljes ciklusában (koncepció, design, implementálás, tesztelés, support)

-Programkód tervezés, kódszintű dokumentálás, csoportos kódáttekintés, ellenőrzés

-Nemzetközi csapatban történő független munkavégzés, folyamatos egyeztetés a külföldi kollégákkal

-Esetenkénti kiutazás külföldre a nemzetközi ügyfelekhez (opcionális)

Technológiák amiket használni fogsz:

-Azure

-ASP.NET MVC

-SQL/MSSQL

-WCF

Munkakör betöltésének feltételei

Elvárások:

-Minimum 2 év, (bármilyen) .NET-es területen szerzett tapasztalat

-SQL/MSSQL ismeretek

-WCF ismeretek

-Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

-Outsource cégnél szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Bérezés:  Br. 550 Ezer Ft - 800 Ezer Ft (kompetenciáktól függően)

+Cafeteria

+Éves bónusz

-Heti 1 nap Home Office lehetőség

-Lehetőséged van Senior kollégáktól tanulni

Jelentkezni regisztráció útján vagy a radnai.rudolf@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

-A munkavégzés agilis környezetben zajlik (Scrum)

-Elképzelhető, hogy külföldi fejlesztők is lesznek a csapatodban

Állás adatai

Állás azonosító: RG-10966
Pozíció pontos megnevezés: Junior/Medior .NET fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő