Junior pénzügyi elemző

Budapest XIII. kerület (RD-10801)

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk Junior pénzügyi elemző munkatársat, teljes munkaidőre, fél év határozott idővel, de hosszabítás (határozatlan időre módosítás) lehetőségével.

Főbb feladatok

  • Pénzügyi beszámolók elemzése;
  • Business performance analízis készítése;
  • Pénzügyi adatok riportálása;
  • Tervadatokhoz képesi eltérések elemzése;
  • Európai piacok kiszolgálása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdász végzettség;
  • Középfokú angolnyelv-tudás (főleg írásban);
  • MS Office ismeretek (Excel);
  • Precizitás, megbízhatóság.

Amit megbízónk kínál

  • Tapasztalat szerzése riporting területen;
  • Lehetőség elemzési irányába való továbbfejlődésre;
  • Versenyképes fizetés;
  • Stabil, dinamikus fejlődő SSC háttér.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a nagy.gyorgy.greta@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RD-10801
Pozíció pontos megnevezés: Junior pénzügyi elemző
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Szakterület: Pénzügyi elemző