Junior PHP Fejlesztő

Budapest (PU-10837)

Főbb feladatok

  • Aktív részvétel a vállalati rendszerek szoftver tervezésének, szoftver fejlesztésének minden fázisában
  • Weblap fejlesztéshez kapcsolódó projektekben való részvétel
  • Részvétel műszaki tervdokumentáció elkészítésében (architektúra, magas/alacsony szintű rendszerterv), tesztelési, üzembe állítási, üzemeltetési, esetenként felhasználói dokumentáció készítése,
  • Részvétel a tesztelési folyamatban: fejlesztői egységteszt, integrációs teszt tervezése, végrehajtása, kiértékelése, felhasználói teszt támogatása,
  • Programkód tervezés, kódszintű dokumentálás, csoportos kód-áttekintés, ellenőrzés,
  • Egyeztetés az IT területek és felhasználók és külsős fejlesztők között
  • Részvétel az üzleti területek tájékoztatásában a technikai megvalósítási alternatívákról, technológiai fejlődés adta lehetőségekről,
  • A technikai fejlődés folyamatos nyomon követésével a felmerült szoftverfejlesztési kérdésekre javaslatok előterjesztése. A javasolt szoftvertechnikai megoldások életképességének próba fejlesztésekkel történő alátámasztása,
  • Specifikációk elkészítésében való részvétel,
  • Teszt eredmények dokumentálása.

Elvárások:

1+ év PHP Fejlesztés

Adatbázis ismeretek (SQL, MySQL)

Angol nyelvű dokumentációk olvasás, megértés.

 Kompetenciák:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Határozottság

Jelentkezni regisztráció útján vagy a balint.papai@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PU-10837
Pozíció pontos megnevezés: Junior PHP Fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő