Kereskedelmi / üzletfejlesztési vezető

Veszprém megye (RT-7255)

Veszprém megyei, országos megrendelői hálózattal rendelkező, dinamikusan növekvő, hulladékgazdálkodás és agrártermék előállítással foglalkozó cég keresi Kereskedelmi / Üzletfejlesztési vezetőjét.

Főbb feladatok

  • Új üzleti partnerek felkutatása, meglévő céges ügyfelek kezelése, partnerkapcsolatok ápolása
  • Értékesítési/üzleti stratégia megalkotása, aktív részvétel a megvalósításában
  • 2 közvetlen beosztott (kereskedelmi munkatársak) és további 13 fő munkájának koordinálása, velük való hatékony együttműködés
  • Cégen belüli folyamatok fejlesztése, betartatása
  • Munkafolyamatokhoz szükséges feltételek biztosítása
  • Ügyvezető felé pontos riportálás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki és/vagy pénzügyi és/vagy szakkörnyezeti és/vagy kereskedelmi)
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat;
  • Angol és/vagy német (minimum középszint) nyelvtudás
  • Üzleti és stratégiai szemlélet;
  • Kompromisszumkész hozzáállás;
  • Kiemelkedő riportálási képesség;
  • Felelősségteljes attitűd, belső motiváció;
  • Proaktivitás és jó kommunikációs készségek;
  • MS Office magas szintű ismerete;
  • Általános gépészeti tudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kertészeti vagy hulladékgazdálkodási tapasztalat
  • Érdeklődés marketing területek iránt

Amit megbízónk kínál

  • Rugalmas munkafeltételek
  • Versenyképes bér, év végi bónusz
  • Befogadó, növekvő fázisban lévő szervezet
  • Jó hangulatú csapat
  • Új elgondolásokra nyitott vezetés

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzi, hogy Önt keresik, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát kolléganőnk e-mail címére: kovacs.ivett@job.hu Keresni fogjuk!

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével egyidőben a Job adatbázisába adatai bekerülnek annak érdekében, hogy más pozíciókkal kapcsolatban is megkereshessük, erről automatikusan tájékoztatjuk is e-mail-en keresztül.

Állás adatai

Állás azonosító: RT-7255
Pozíció pontos megnevezés: Kereskedelmi / üzletfejlesztési vezető
Munkavégzés helye: Veszprém megye
Szakterület: Értékesítési / kereskedelmi vezető