Key Account Manager

Centrál + Dunántúl (TC-10222)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából Key Account Manager kollégát keresünk az ország Dunántúli részének látogatására

Főbb feladatok

Ügyfélkapcsolat építés és fenntartás a célcsoportba tartozó orvosokkal, egészségügyi dolgozókkal,
A cég által képviselt termékek az adott piaci területen történő ismertetése, értékesítése
Kormányzati-, egészségügyi-, szakmai- és betegszervezetekkel, társasságokkal való együttműködés
Piaci információk gyűjtése, elemzése
Üzleti tervek, stratégia készítése
Cég képviselete szakmai rendezvényeken
Továbbképzők, szakmai rendezvények szervezése, prezentációk tartása

Munkakör betöltésének feltételei

Orvos, gyógyszerész vagy egészségügyi főiskolai végzettség
Min. 3 éves gyógyszeripari tapasztalat
Legalább középfokú angol nyelvtudás
Nagyfokú mobilitás
Jó kommunikáció- és tárgyalókészség
Üzleti szemlélet
Precizitás, rugalmasság
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
B kategóriás vezetői engedély

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre

Állás adatai

Állás azonosító: TC-10222
Pozíció pontos megnevezés: Key Account Manager
Munkavégzés helye: Centrál + Dunántúl
Szakterület: Gyógyszeripari értékesítő