Key Account Manager (Bp, Pest, ÉK-Mo.)

Budapest és ÉK-Magyarország (HA-10436)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából Key Account Manager kollégát keresünk

Főbb feladatok

Kiemelt ügyfelek rendszeres látogatása orvosesztétikai termékekkel

Workshopok, launch meetingek, kongresszusok szervezése

Üzleti terv készítése

Értékesítési adatok elemzése, riportok készítése

Új termékek bevezetése

Munkakör betöltésének feltételei

Rendeleti végzettség

Minimum 1-2 éves tapasztalat Key account manageri területen

Angol nyelv legalább középszintű ismerete

Tárgyalástechnikában jártas, nyitott, proaktív személyiség

Kiemelkedően erős eladási készség, hatékony érvelési stílus

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, várjuk szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre!

Állás adatai

Állás azonosító: HA-10436
Pozíció pontos megnevezés: Key Account Manager (Bp, Pest, ÉK-Mo.)
Munkavégzés helye: Budapest és ÉK-Magyarország
Szakterület: Key account manager