Key Account Manager - onkológia

Budapest (HS-10382)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából Key account manager pozícióba munkatársat keresünk budapesti terület látogatására

Főbb feladatok

Üzleti kapcsolattartás szakorvosokkal, gyógyszerészekkel, gazdasági döntéshozókkal
Onkológiai portfoliót képviselő termékek ismertetése az üzletágvezető által meghatározott promóciós célok szerint
A célcsoportba tartozó orvosok részletes és alapvető termékinformációkkal való ellátása
Kereskedelmi akciókról és aktuális árakról való tájékoztatás nyújtása
Tendereken való részvétel teljes körű menedzselése
Rendezvények szervezése, kongresszusokon való részvétel
A piac és a partnerek megoszlásának, aktuális trendjeinek folyamatos nyomon követése

Munkakör betöltésének feltételei

Rendeletben előírt végzettség
Legalább 2 év gyógyszeriparban szerzett releváns tapasztalat onkológia, heamatológia területen
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Határozott, meggyőző fellépés
Dinamikus, önálló munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre!

Egyéb

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: HS-10382
Pozíció pontos megnevezés: Key Account Manager - onkológia
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Key account manager