Key Account Manager (onkológia)

Nyugat-Magyarország (HS-7481)

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából Key Account Manager kollégát keresünk

Főbb feladatok

Üzleti kapcsolattartás kórházak szakorvosaival, gyógyszerészeivel: a cég onkológiai portfolióját képviselő termékeinek ismertetése, promóciója, megállapodások kötése
A célcsoportba tartozó orvosok részletes és alapvető termékinformációkkal való ellátása a receptszámok növelése érdekében
Kereskedelmi akciókról és aktuális árakról való tájékoztatás nyújtása
Az egészségügyi intézmények által kiírt tendereken való részvétel teljes körű menedzselése: tenderkiírás figyelése, előkészítése, ajánlattétel, nyomon követés, szerződéskövetés, teljesítés és monitorozás
Időszakos árbeállítási akciók kezdeményezése, kidolgozása és monitorozása
A területre vonatkozó üzleti akcióterv kidolgozása
A piac és a partnerek megoszlásának, aktuális trendjeinek folyamatos nyomon követése, az ügyfél információk karbantartása

Munkakör betöltésének feltételei

Rendeleti végzettség
Onkológia, hematológia területén aktív szakorvos-látogatói tapasztalat
Középfokú angolnyelv-tudás
Originális gyógyszerismertetői tapasztalat
Erős felhasználói szintű PC-ismeretek
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Üzleti szemlélet
Motivált, határozott, szakmailag igényes személyiség

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre

Állás adatai

Állás azonosító: HS-7481
Pozíció pontos megnevezés: Key Account Manager (onkológia)
Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország
Szakterület: Key Account Manager