Key Account Manager - szerszámgépek

Magyarország/ Közép- Dunántúl (FG-10755)

Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, számukra keresünk – Key account manager - szerszámgépek pozícióba szakembert Közép-Dunántúl területére.

Főbb feladatok

  • A kiemelt ügyfelek (nemzetközi nagyvállalati gyártó cégek) látogatása és velük való kapcsolattartás
  • Az értékesítési célok elérésének maximális elősegítése
  • Piacfigyelés
  • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, rendelések elkészítése
  • A cég termékeinek megfelelő képviselete
  • Szakmai tanácsadás és részletes információk szolgáltatása a meghatározott célközönség felé

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépészmérnöki végzettség (gépgyártástechnológia szak előnyt jelent)
  • Gépiparban szerzett 5 éves B2B értékesítési tapasztalat
  • Önálló munkavégző képesség
  • Jó szervező-, kommunikációs és tárgyalókészség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű PC-ismeretek

Amit megbízónk kínál

  • Kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos álláslehetőség
  • Céges autó
  • Laptop, mobiltelefon

Amennyiben felkeltette érdeklődését az adott pozíció, kérem küldje el önéletrajzát a franke.orsolya@job.hu email címre.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: FG-10755
Pozíció pontos megnevezés: Key Account Manager - szerszámgépek
Munkavégzés helye: Magyarország/ Közép- Dunántúl
Szakterület: Key account manager