Klinikai koordinátor- Pécs

Pécs (JM-11172)

Egészségügyi szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk

Klinikai koordinátor pozícióba munkatársat

Főbb feladatok

  • A klinika zavartalan működésének biztosítása a rendelkezésre álló erőforrások kihasználásával
  • A vállalat menedzsmentje számára jelentések készítése
  • Beszerzés (gyógyszer, munkaruha, irodaszer stb.) megfelelő működésének támogatása
  • Aktív részvétel az új dolgozók betanításában
  • Recepció munkájának irányítása, munkaidő beosztás, szabadságok és helyettesítés tervezése és után-követése
  • A klinika orvos beosztásának elkészítése, rögzítése, helyettesítések megszervezése
  • Belső adminisztrációs és dokumentációs rendszerek ismerete és használata
  • Együttműködés a különböző szakterületek dolgozóival, külső partnerekkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gazdasági vagy egészségügyi felsőfokú végzettség
  • Vezetési és szervezési munkában szerzett tapasztalat
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye: PÉCS

Állás adatai

Állás azonosító: JM-11172
Pozíció pontos megnevezés: Klinikai koordinátor- Pécs
Munkavégzés helye: Pécs
Szakterület: Irodavezető