kontroller (6 óra részmunkaidőben)

Budapest II.kerület (RW-10470)

Gyógyszeripari nagyvállalathoz keresünk most új kollégát részmunkaidős (6 órás) kontroller pozícióba.

Főbb feladatok

  • Részvétel az éves tervezésben és forecast készítésben;
  • Költségvetés tervezése, követése, szükség szerinti újratervezése;
  • Negyedéves anyacégi beszámolók elkészítése;
  • Termék jövedelmezőségi mutatók nyomon követése;
  • Havi riportok készítése;
  • Elemzés, ellenőrzés, kalkuláció;
  • Lekérdezés kontrolling szoftverből (LucaNet);
  • Zárás ellenőrzése;
  • Részvétel a beszámoló készítésében;
  • Számviteli szabályzatok frissítése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • 5 év releváns kontrolling/számviteli tapasztalat;
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás;
  • Magabiztos Excel használat;
  • 6 órás részmunkaidő vállalása.

Amit megbízónk kínál

  • 13. havi fizetés;
  • Céges mobiltelefon;
  • Családias hangulat;
  • Kedves munkatársak;
  • Stressz mentes munka/környezet;
  • Hosszú távon (várhatóan 2020-tól) a feladatok tisztulni fognak és teljes egészében kontrollingért lesz felelős a kolléga, a számviteli rész eltűnik;
  • Munkavállalók képzése.

Amennyiben felkeltette érdkelődését a hirdetés kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a targuba.noemi@job.hu email címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzoddal ill. jelentkezéseddel hozzájárulásodat adod személyes adataidnak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez, melyet az alábbi linken találsz:bit.ly/adatved1

Állás adatai

Állás azonosító: RW-10470
Pozíció pontos megnevezés: kontroller (6 óra részmunkaidőben)
Munkavégzés helye: Budapest II.kerület
Szakterület: Kontroller
Napi munkaidő: Részmunkaidő (6 óra)