Kontrolling és pénzügyi munkatárs

Budapest XII.kerület (RA-10665)

Gyógyszeripari partnercégünk számára keresünk egy talpraesett Kontrolling és pénzügyi munkatársat teljes munkaidőben, első körben 1 év határozott idővel (hosszabbítás lehetősége fenn áll).

Főbb feladatok

  • Teljes körű pénzügyi támogatás;
  • Pénzügyi tervezés, előrejelzések támogatása;
  • Kifizetések támogatása;
  • Költségek nyomon követése;
  • Havi zárások támogatása és az ehhez kapcsolódó jelentések készítése;
  • Számla ellenőrzés, engedélyeztetés, jóváhagyás.
  • Kontrolling segítése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Közgazdász végzettség;
  • Minimum 1-2 év pénzügyi tapasztalat;
  • Minimum középfokú angolnyelv- tudás (szóban és írásban egyaránt);
  • MS Office ismeretek (Excel);
  • Precizitás, megbízhatóság.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Multinacionális környezetben szerzett pénzügyi tapasztalat.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a nagy.gyorgy.greta@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RA-10665
Pozíció pontos megnevezés: Kontrolling és pénzügyi munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest XII.kerület
Szakterület: Pénzügyi munkatárs