Könyvelő/ számlázó munkatárs

Budapest 15.kerület (RT-10709)

15. kerületben található nemzetközi partnercégünk számára keresünk új munkatársat Könyvelő/ számlázó pozícióba.

Főbb feladatok

  • Számlázási feladatok ellátása;
  • Raktárból kiadott és projektekhez felhasznált anyagok kivezetése, költségelése;
  • Számlázott projektek zárásának nyomonkövetése;
  • Számlareklamációk kezelése, egyeztetése az ügyfelek pénzügyi osztályaival;
  • Pénztárkezelés (heti néhány tranzakció);
  • Résztvétel az éves leltározásban.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú pénzügyi, számviteli végzettség;
  • 1-2 év releváns tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (magabiztos Word, Excel, és egyéb általános irodai programok használata);
  • Alap szintű angolnyelv-tudás;
  • Precizitás, határozottság, önállóság, lelkiismeretesség.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a nagy.gyorgy.greta@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RT-10709
Pozíció pontos megnevezés: Könyvelő/ számlázó munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest 15.kerület
Szakterület: Könyvelő