Külkereskedelmi ügyintéző (Érd)

Pest megye (TM-10236)

Érdi székhelyű gyártó és szolgáltató partnerünk Külkereskedelmi ügyintéző kollégát keres

Főbb feladatok

Ügyfelekkel való kapcsolattartás
Kereskedelmi folyamatokkal kapcsolatos ügyintézés és adminisztratív feladatok ellátása
A vállalat képviselete nemzetközi rendezvényeken (kiállítások, vásárok)
Alternatív értékesítési csatornák kiépítésében való részvétel
Üzletfejlesztési feladatokban való aktív közreműködés a kereskedelmi vezető iránymutatása alapján
Promóciók és kereskedelmi célú kiadványok kivitelezésének koordinálása
Adatbázis naprakész vezetése
Ajánlatok, statisztikák, kimutatások készítése

Munkakör betöltésének feltételei

Felsőfokú végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Megbízható és precíz munkavégzés
Ügyfélközpontú, önálló és proaktív személyiség
MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

További nyelvek ismerete: spanyol, német vagy orosz
Gyógyszeripari értékesítési tapasztalat vagy hasonló pozícióban eltöltött 1-3 év tapasztalat
Terhelhetőség

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre a pozíció megnevezésével.

Állás adatai

Állás azonosító: TM-10236
Pozíció pontos megnevezés: Külkereskedelmi ügyintéző (Érd)
Munkavégzés helye: Pest megye
Szakterület: Külkereskedelmi asszisztencia