Lead Developer (Java)

Budapest (PC-10923)

Feladatok:

  • Architektúrák, alkalmazás rendszerek tervezése, fejlesztése
  • Rendszerszervezési feladatok ellátása
  • Fejlesztési csapat szakmai vezetése, fejlesztése
  • Minőségbiztosítás
  • Kutatás-fejlesztés
  • Esetenként presales terület szakmai támogatása
  • Junior kollégák mentorálása

követelmények:

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • Legalább 7 éves, professzionális JAVA enterprise fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák ismeretével
  • Legalább 2 éves JAVA architekt tapasztalat, architektúra / integráció tervezés és modellezés
  • Adatbázis (RDBMS/SQL) ismeret
  • JavaScript (Angular) fejlesztési tapasztalat
  • Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek
  • Vezetési, prezentációs és jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete
  • NoSQL ismeret
  • Üzleti elemzési tapasztalat
  • OCP minősítések

Amit kínálunk:

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt
  • Folyamatos szakmai kihívásokat a fentebb említett technológiákban
  • Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában
  • lelkes agilis környezetet
  • Rendszeres belső képzéseket
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget

Részletekért keressetek az alábbi elérhetőségeimen: Bálint Pápai, IT Recruitment Divison Manager: papai.balint@job.hu or call +36 20 328 7080

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PC-10923
Pozíció pontos megnevezés: Lead Developer (Java)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő