LINUX/UNIX rendszergazda

Veszprém (KC-10252)

Megbízónk szoftverek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi cég magyarországi mérnök és fejlesztő csapatába keres LINUX/UNIX RENDSZERGAZDÁT, hogy együtt támogassák világszínvonalú audiovizuális szoftverek fejlesztésével az egészségügyi technológia jövőjét.

Főbb feladatok

- A vállalat által készített alkalmazások üzemeltetése Linux/Unix platformon, beleértve a telepítést, karbantartást, adminisztrációt és konfigurálást
- Ügyféltámogatásban való részvétel
- Aktív részvétel gondolkodást igénylő, mélyebb rétegekben lévő, rendszerszintű problémák felkutatásában és megoldásában
- Monitorozási, naplózási tevékenység ellátása
- Üzemeltetési dokumentációk készítése, naprakész nyilvántartása

Munkakör betöltésének feltételei

- Felsőfokú informatikai végzettség, vagy azzal egyenértékű tapasztalat

- Gyakorlati tapasztalat Linux szerverek üzemeltetésében

- Hálózati ismeretek (TCP/IP)

- SQL lekérdezésekben szerzett tapasztalat

- Bash scripting ismeret

- Rendszerszemléletű gondolkodás

- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Munkahely egy jól fizető, sikeres világcégnél
  • Értékteremtő munka, motiváló feladatok
  • „Google-hangulatú” iroda
  • Napi kapcsolat amerikai és kanadai kollégákkal
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

A pályázathoz elég, ha magyar, vagy angol nyelvű önéletrajzodat elküldöd a sipos.alexandra@job.hu  email címre.

Állás adatai

Állás azonosító: KC-10252
Pozíció pontos megnevezés: LINUX/UNIX rendszergazda
Munkavégzés helye: Veszprém
Szakterület: Rendszergazda