Logisztikai koordinátor (németnyelv-tudással)

Budapest (XIII.) (RD-7373)

Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat Logisztikai koordinátor pozícióban.

Főbb feladatok

  • Nemzetközi kereskedelmi tevékenység teljes körű rendelési folyamatának intézése;
  • Rendelések feldolgozása, nyomon követése, szállítási problémák kezelése, visszáru menedzselése;
  • Rendelések SAP-ban történő rögzítése;
  • A vevői elégedettség maximalizálása;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, értékesítési és logisztikai csapattal;
  • Beérkező ügyfél kérdések és kérések megválaszolása;
  • Szolgáltatási szint folyamatos fejlesztése;
  • Napi, heti, havi riportok készítése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány);
  • Legalább középfokú németnyelv-tudás;
  • SAP felhasználói szintű ismerete - ez fontos követelmény, SAP-ban szerzett tapasztalat mindenképpen szükséges a pozíció megpályázásához!;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • 3 hónap határozott idő vállalása (hosszabítás lehetséges);
  • Jó kommunikációs készség;
  • Monotonitás tűrő képesség.

Amit megbízónk kínál

Partnercégünk kiváló lehetőséget biztosít egy nemzetköz szervezet rendeléshez kapcsolódó folyamatainak megismerésére.
Versenyképes bérezés, jó hangulat, és fejlődési lehetőség várja az új kollégát.

Kérjük küldje el legfrissebb magyar nyelvű önéletrajzát a godo.angela@job.hu címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RD-7373
Pozíció pontos megnevezés: Logisztikai koordinátor (németnyelv-tudással)
Munkavégzés helye: Budapest (XIII.)
Szakterület: Logisztikai koordinátor