Manuális tesztelő

Budapest (P-10787)

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Nagyvállalati alkalmazásfejlesztési és rendszer-bevezetési projektek tesztelési feladataira keresünk Manuális szoftvertesztelőt.

Főbb feladatok

  • Webes/asztali/mobil alkalmazások manuális funkcionális tesztelése,
  • Tesztesetek, tesztforgatókönyvek írása, adminisztrálása,
  • Tesztjegyzőkönyv készítése,
  • Talált hibák adminisztrálása, a javítás nyomon követése,
  • Feladat szintű egyeztetések a fejlesztőkkel, megrendelővel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 1,5-2 év releváns szoftvertesztelési tapasztalat
  • ISTQB ismeretek
  • Legalább 1 tesztmenedzsment eszköz ismerete (pl.: HP ALM)
  • Nyitottság a változatosság iránt: többféle projekt, több ügyfél
  • Jó kommunikáció mind szóban, mind pedig írásban akár a megrendelő oldallal is
  • Proaktivitás
  • Magas minőségű, igényes munkavégzés
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Jelentkezni regisztráció útján vagy a pal.bence@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: P-10787
Pozíció pontos megnevezés: Manuális tesztelő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Tesztelő, tesztmérnök