Marketing munkatárs (műszaki terület)

Budapest (BT-10842)

Megbízó partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező kereskedelmi vállalat az ipari automatizálás területén, amely Magyarországon 25 éve működik és a prémium minőségű termékek és megoldások széles választékát kínálja ügyfeleinek.

Főbb feladatok

  • marketing akciók, kampányok megtervezése és kivitelezése
  • cégen kívüli marketing kommunikáció felépítése
  • a cég külső és belső kommunikációs csatornáinak fejlesztése
  • ügyfélkommunikáció segítése, termékmarketing tevékenységek
  • sales támogatása professzionális marketing anyagokkal, prezentációkkal
  • a cég arculatának alakítása, branding
  • a cég közösségi és egyéb média megjelenéseinek tervezése és működtetése
  • a különböző fórumokon való megjelenések tervezése, szervezése, részvétel a megjelenéseken

Munkakör betöltésének feltételei

  • magyar és angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • legalább 2-3 év műszaki és/vagy ipari területen szerzett marketing tapasztalat
  • felsőfokú végzettség magabiztos és ambíciózus, eredményorientált attitűd
  • nyomás alatti munkavégzés képessége, jó értékesítési és kommunikációs készség,
  • önálló és csapatmunkára való képesség
  • MS Office kezelés, az SAP ismeret előny
  • vezetői engedély
  • alkalmankénti utazási hajlandóság

Amit megbízónk kínál

  • stabil és professzionális vállalati háttér,
  • jó csapatszellem,
  • folyamatos képzés és fejlesztés,
  • versenyképes javadalmazási csomag

Jelentkezni regisztráció útján vagy a josvai.krisztina@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BT-10842
Pozíció pontos megnevezés: Marketing munkatárs (műszaki terület)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Marketing manager