Medical Advisor, kardiológia

Budapest (TS-10846)

A világ egyik vezető originális gyógyszergyártójának magyarországi leányvállalatához keresünk

Medical Advisor (kardiológia)

Munkakör betöltésének feltételei

orvosi végzettség, belgyógyász szakvizsga

(a szakterületen jártas gyógyszerészek és a

klinikumból, kardiológus orvosok pályázatát is várjuk)

gyógyszeripari tapasztalat (lehetőleg Medical területen)

angol nyelvtudás - szakmai középfokú, kommunikációképes

Amit megbízónk kínál

nemzetközi környezet, szakmai fejlődési lehetőség

külföldi munkavégzési lehetőség

megbecsülés, megfelelő juttatások

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: TS-10846
Pozíció pontos megnevezés: Medical Advisor, kardiológia
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Medical advisor