Medical Assistant

Budapest (JL-10902)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk számára keresünk

 Orvosi- és Törzskönyvezési Osztály Asszisztenst

Főbb feladatok

Az Orvosi- és Törzskönyvezési Osztály tevékenységének különböző rész-területein admisztratív feladatok ellátása.

A Gyógyszermellékhatás-figyelési munkatárs feladatainak adminisztrációs segítése dokumentációs tevékenységgel, nyelvi fordításokkal, adatbázis-kezeléssel.

Az új készítmények magyarországi bevezetésének támogatása a csomagolóanyagok kifejlesztéséhez szükséges teendők ellátásával.

Hatékony kapcsolattartás az érdekelt osztályok képviselőivel.

Kapcsolattartás a gyógyszerek kiszállításáért felelős belső és külső felekkel, a kiszállítások követelése, táblázatba foglalása.

Rendszeres összegzések, jelentések készítése.

Szervezeti diagramok, címlisták naprakészen tartása.

Üzleti utazások, csoportgyűlések lebonyolításával kapcsolatos adminisztrációs segítség, beleértve a repülőjegy és szállásfoglalást, az résztvevőkkel való kommunikációt

Egyéb, az osztály közös feladataihoz kapcsolódó koordinációs tevékenység.

Munkakör betöltésének feltételei

Felsőfokú végzettség,természettudományos vagy egészségügyi szakterületen szerzett főiskolai végzettség előny

Gyógyszeriparban, hasonló  területen szerzett asszisztens tapasztalat előny

Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

Magas szintű, felhasználói számítógépes jártasság

Pontosság, megbízhatóság, önállóság ;

Kiváló szóbeli és írásos kommunikációs készség, jó együttműködés más szervezeti egységekkel;

Ügyfélközpontú szemlélet

Problémamegoldó készség

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címen keresztül lehetséges. A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest

Állás adatai

Állás azonosító: JL-10902
Pozíció pontos megnevezés: Medical Assistant
Szakterület: Általános asszisztens