Medical Science Liaison

Nyugat - Mo. és Budapest (HA-10305)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából Medical Science Liaison munkakörbe keresünk munkatársat

Főbb feladatok

Tudományos háttértámogatás nyújtása orvos szakmai szempontból
Orvoslátogatók munkájának szakmai támogatása
Tudományos előadások megtartása
Kapcsolattartás a szakterület legfontosabb ügyfeleivel
Kongresszusokon való aktív jelenlét

Munkakör betöltésének feltételei

Orvos / Gyógyszerész végzettség
Minimum 3 év gyógyszer kereskedelmi és/vagy medical tapasztalat
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
Elhivatottság orvos szakmai kommunikációra
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Csapatban együttműködésre és önálló munkavégzésre való képesség
Utazási hajlandóság Magyarország területén

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre!

Állás adatai

Állás azonosító: HA-10305
Pozíció pontos megnevezés: Medical Science Liaison
Munkavégzés helye: Nyugat - Mo. és Budapest
Szakterület: Key Account Manager