Medical Science Liaison

Budapest - central region (TN-10429)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából Medical Science Liaison pozícióba keresünk új kollégát

Főbb feladatok

Szakmai partneri kapcsolatok kialakítása a területen a véleményvezető szakorvosokkal és a tudományos közösséggel
Tudományos háttértámogatás nyújtása szakorvosoknak
Orvoslátogatók munkájának szakmai támogatása
Tudományos kutatások és fontosabb klinikai kutatások támogatása
Kongresszusokon való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

Orvos vagy gyógyszerész végzettség
Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat (vagy erős szakorvoslátogatói tapasztalat)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Jó kommunikációs és szervezőkészség
Rugalmas, precíz személyiség

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre!

Egyéb

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: TN-10429
Pozíció pontos megnevezés: Medical Science Liaison
Munkavégzés helye: Budapest - central region
Szakterület: Gyógyszeripari Key Account Manager