Medior/Senior React fejlesztő

Budapest (P-11010)

Amit megbízónk kínál

140 fős Szoftverfejlesztő cég keres Medior/Senior React fejlesztőket 3-4 év tapasztalattól, egy újonnan induló hosszútávú projecthez.

Front-end feladataid mellett, -ha gondolod,- lehetőséget nyújtunk arra, hogy egyéb területeken is kipróbáld magad, akár Team Lead-ként is.

Munkaviszonyt tekintve, alkalmazotti és vállalkozói is szóba jöhet: CONTRACTORS and FREELANCERS are Welcome : )

Bérezés: Br. 650 Ezer Ft - 1.1 Millió Ft (kompetenciáktól függően)
+Cafeteria
+Éves bónusz

Főbb feladatok:

-Budapest belvárosában történő fejlesztői, elemzői, tervezői feladatok ellátása, nemzetközi igényeknek megfelelően
-Külföldi, belföldi megrendelőkkel, elemzőkkel, fejlesztőkkel, valamint csapattagokkal történő folyamatos kommunikáció

Elvárások:

-Minimum 3-4 év tapasztalat elsősorban webes front-end fejlesztésben
-React keretrendszerben szerzett jártasság
-HTML, CSS, Javascript ismeretek
-Középfokú angol nyelvtudás

Egyéb információk:

-A munkavégzés egy 6 fős Scrum csapatban zajlik
-Heti 1 nap home office
-Kiutazási lehetőség a nemzetközi ügyfelekhez

Jelentkezni regisztráció útján vagy a pal.bence@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: P-11010
Pozíció pontos megnevezés: Medior/Senior React fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő