Mérlegképes könyvelő

Budapest (RK-7388)

Ha szereted az önálló feladatokat, szívesen dolgozol felelősségteljes, összetett és változatos pozícióban, akkor ez a munkalehetőség Téged vár! Magyarország egyik legsikeresebb pénzügyi területen működő vállalatcsoportja számára keresünk munkatársat Mérlegképes könyvelő pozícióba.

Főbb feladatok

  • főkönyvi könyvelés,
  • éves és évközi beszámolók elkészítése,
  • adóbevallások, a jogszabályokban előírt nyomtatványok elkészítése és továbbítása az illetékes hatóságokhoz,
  • vállalatcsoport szintű jelentések, kimutatások elkészítése,
  • könyvvizsgálat előkészítése és együttműködés a könyvvizsgálóval,
  • analitikus nyilvántartások vezetése,
  • pénztárkönyv vezetése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • mérlegképes könyvelői végzettség, vagy ennek megfelelő diploma,
  • legalább 2-3 éves teljes körű könyvelési tapasztalat,
  • nagyvállalatnál szerzett tapasztalat,
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Oracle / SAP / Navision rendszerismeret

Amit megbízónk kínál

  • Összetett és önálló feladathalmaz
  • Saját projektek a napi operatív feladatok mellett
  • Versenyképes javadalmazás
  • Kulturált vállalati környezet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el részletes szakmai önéletrajzod a kovacs.ivett@job.hu e-mail címre.

Egyéb

Ezúton tájékoztatunk, hogy jelentkezéseddel egyidőben a Job adatbázisába adataid bekerülnek annak érdekében, hogy más pozíciókkal kapcsolatban is megkereshessünk, erről automatikusan tájékoztatunk is e-mail-en keresztül.

Állás adatai

Állás azonosító: RK-7388
Pozíció pontos megnevezés: Mérlegképes könyvelő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Könyvelés