Mérnök szaktanácsadó/Projektmenedzser

Magyarország (FS-11050)

Nemzetközi hátterű, homlokzati rendszerek és a padlóbevonatok piacán éllovas partnerünk csapatába keresünk Mérnök szaktanácsadó/Projektmenedzser pozícióba agilis szakembert a cég hazai központjába Dunaharasztiba, országos tevékenységű feladatkörbe.

Főbb feladatok

  • Szaktanácsadás tervezők/építészek részére
  • Tervezőkkel történő folyamatos kapcsolattartás, műszaki egyeztetés
  • Műszaki kiírások, részlettervek, költségvetések készítése
  • Kivitelezési munkák építéshelyszíni műszaki támogatása országos szinten
  • Adminisztratív feladatok ellátása (átadási dokumentációk, nyilatkozatok, stb.)
  • Termékekkel kapcsolatos építésjogi támogatás nyújtása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Építő-/építészmérnöki végzettség
  • Utazási hajlandóságg (kb. 40-50%), jogosítvány
  • MS Office programok ismerete
  • Gyakorlati műszaki tapasztalat (magasépítési területen)
  • Csapatszellem, de ugyanakkor önálló munkavégzés képessége
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol vagy német nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • CAD program felhasználási ismeret
  • Kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Építésjogi ismeretek

Amit megbízónk kínál

  • Eredményorientált csapatmunka és bérezési rendszer
  • Céges személygépkocsi (magánhasználatra is)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (notebook, mobiltelefon, stb.)

Jelentkezni regisztráció útján vagy a franke.orsolya@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: FS-11050
Pozíció pontos megnevezés: Mérnök szaktanácsadó/Projektmenedzser
Munkavégzés helye: Magyarország
Szakterület: Építész / építőmérnök