Mid-Senior Front-end fejlesztő (Angular)

Mid-Senior Front-end fejlesztő (Angular) (PD-10560)

Főbb feladatok

A JOB Kft. munkatársat keres outsourcing-gal foglalkozó partnere számára.

Elvárások:

  • 4+ év szoftverfejlesztői tapasztalat elsősorban webes front-end fejlesztésben
  • Angular 2.4-5, React vagy más front-end keretrendszerben,
  • HTML5, CSS, Javascript ismeretek

Előny:

  • Bootstrap, Flexbox vagy más CSS/UI megoldással kapcsolatos tapasztalatok,
  • Back-end fejlesztés
  • Front-end rendszerek build automatization tool-jainak (pl. grunt, gulp, webpack) használata

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Utazási lehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb információ:

  • Fizetés: Bruttó 600 000 Ft – 1 000 000 Ft

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PD-10560
Pozíció pontos megnevezés: Mid-Senior Front-end fejlesztő (Angular)
Munkavégzés helye: Mid-Senior Front-end fejlesztő (Angular)
Szakterület: Szoftverfejlesztő