Minőségbiztosítási vegyészmérnök

Zsámbék (LM-10832)

Partner cégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjukban találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtetnek.
Több, mint 60 országba exportálnak, a legfontosabb piacaik között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedésük.

Partnerünk új munkatársat keres

Minőségbiztosítási vegyészmérnök pozícióba.

Főbb feladatok

  • Együttműködés a fejlesztéssel, biokompatibilitási, stabilitási vizsgálatok megtervezésében
  • Nem-megfelelő termék, folyamat kivizsgálása, szükséges intézkedések bevezetése
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, jelentések készítése
  • Helyesbítő és megelőző tevékenységek (CAPA) koordinálása
  • Minőségirányítási (QMS) dokumentum írás, ellenőrzés, jóváhagyás és felülvizsgálat
  • Bejövő áru ellenőrzés, beszállító fejlesztés folyamatok támogatása
  • Belső auditok elvégzése
  • Oktatások tartása a minőségirányítási folyamatokról
  • Technikai dokumentáció ellenőrzése, jóváhagyása minőségirányítási szempontból
  • Eltérési engedély kibocsájtása és lezárása
  • Termék és folyamat kockázatelemzés támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minőségbiztosítási vagy minőségirányítási területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • MSc vegyészmérnök vagy vegyész végzettség
  • Felsőfokú angolnyelv-tudás
  • Gyakorlott MS Office felhasználó (Word, Excel, Power Point, levelezés)
  • Nagyfokú precizitás, rendszerszemlélet
  • Utazási hajlandóság (tengerentúli képzések, szakmai utak)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Polimerkémiai ismeretek
  • Orvostechnikai vagy gyógyszeripari tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Konferenciákon, tréningeken, kiállításokon való részvétel lehetősége
  • Legkorszerűbb technológiák megismerése
  • Külföldi munkatapasztalat lehetősége
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a szoke.erzsebet@job.hu e-mail címre várjuk

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye: Zsámbék

Állás adatai

Állás azonosító: LM-10832
Pozíció pontos megnevezés: Minőségbiztosítási vegyészmérnök
Szakterület: Vegyészmérnök