MS System Administrator

Budapest XIII. (HG-11175)

Svájci szoftverfejlesztő partnerünknek keresünk kollégát MS System adminisztrátor munkakörben.

Főbb feladatok

A munkatárs felelős lesz:

  • az átfogó felhasználói és rendszertámogatás biztosításáért, mind a belső munkatársak, mind az ügyfelek számára (szerverek, hálózatok, nyomtatók stb.),
  • a felhasználói fiókok magas színvonalon történő és hatékony kezeléséért,
  • a kulcsfontosságú alkalmazások és hozzáférési jogok kezeléséért és monitorozásáért, biztonsági mentések készítéséért és a módosítások végrehajtásáért.

Valamint önállóan fog dolgozni egy nemzetközi csapatban.

Munkakör betöltésének feltételei

Várjuk jelentkezését, ha:

  • szeret csapatban dolgozni, hatékonyan gazdálkodik idejével, célravezető és megfelelő kommunikációs és interperszonális készségekkel rendelkezik,
  • stabil Microsoft-os ismeretekkel és tapasztalattal rendelkezik mind a szerveres, mind az asztali felhasználás terén,
  • jártas olyan területeken, mint az: Active Directory, Office 365 és SharePoint,
  • rendelkezik szkriptek, valamint kisebb programok írásával és frissítésével kapcsolatos ismeretekkel (Perl, vbscript, PHP, bash),
  • 3+ éves gyakorlati informatikai tapasztalattal rendelkezik az általános informatikai infrastruktúra és a végfelhasználói támogatás területein,
  • autonóm hozzáállással bír, igényes magára és a munkájára,
  • jó írásbeli és szóbeli angoltudással rendelkezik.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a horvath.reka@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el Horváth Réka IT Recruiter részére a horvath.reka@job.hu címre vagy hívja a +36 20 258 6585-es telefonszámot.

Állás adatai

Állás azonosító: HG-11175
Pozíció pontos megnevezés: MS System Administrator
Munkavégzés helye: Budapest XIII.
Szakterület: Rendszergazda