Munkaügyi asszisztens

Budapest, 9. kerület (RJ-10350)

Munkaerő-kölcsönzési csapatunkba keresünk új munkaügyes kollégát, aki ugyanolyan jókedvvel és lelkesedéssel látja el a kölcsönzöttek munkaügyi feladatait, mint csapatunk többi tagja.

Főbb feladatok

  • hónapzárásban való aktív részévétel
  • beléptetés, kiléptetés teljes körű intézése
  • bérszámfejtővel/munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • cafeteria ügyintézés
  • egyéb munkaügyi adminisztrációs feladatok
  • Kulcs-Bér program használata

Munkakör betöltésének feltételei

  • TB és Bérügyintéző végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk (tapasztalat előny)
  • teljes munkaidős, napi 8 óra munkavégzés
  • precizitás
  • angolnyelv-tudás előny, de nem elvárás
  • ügyfélbarát hozzáállás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • releváns mnkaügyi tapasztalat
  • munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • angolnyelv-tudás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a nagy.gyorgy.greta@job.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RJ-10350
Pozíció pontos megnevezés: Munkaügyi asszisztens
Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület
Szakterület: HR adminisztráció