Munkaügyi gyakornok

Budapest IX.kerület (RJ-10308)

Lendületes, vidám munkaügyi csapatunkba keresünk Munkaügyi gyakornokot rugalmas 4 órás munkaidőben. Ha érdekel a HR és a munkaügy és szeretnél tapasztalatot szerezni a HR szakmában, itt kipróbálhatod magad!Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Főbb feladatok

  • Munkavállalók be- és kiléptetésének támogatása;
  • Excel-kimutatások elkészítése;
  • Adminisztratív feladatok ellátása;
  • Szabadságok nyomon követése, jelenléti ívek vezetése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Folyamatban lévő felsőfokú HR-es vagy munkaügyi tanulmányok;
  • Felhasználó szintű MS Office (Word, Exel) használat;
  • Pontos precíz munkavégzés.

Amit megbízónk kínál

  • Lendületes, energikus csapat,
  • Fejlődési lehetőség.

Kérem küldje el legfrissebb magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelöléssel a nagy.gyorgy.greta@job.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RJ-10308
Pozíció pontos megnevezés: Munkaügyi gyakornok
Munkavégzés helye: Budapest IX.kerület
Szakterület: Munkaerő kölcsönzés, közvetítés, fejvadászat
Napi munkaidő: Részmunkaidő (4 óra)