Munkaügyi Specialista

Budapest VI. kerület (RR-10805)

#munkaügy #angol #szép_iroda #jó fizu #fix munkaidő

Rendelkezel 2-3 év HR adminisztrációban, munkaügyben szerzett tapasztalattal, és jól beszélsz angolul? Szívesen belelátnál egy gyógyszeripari nagyvállalat tevékenységébe? 6. kerületi partnercégünk számára keresünk új munkatársat Munkaügyi Specialista pozícióban, hosszútávra, teljes munkaidőben.

Főbb feladatok

  • Munkaügyi folyamatok támogatása;
  • Havi, negyedéves riportok, statisztikák készítése (OEP, NAV);
  • Cafetéria ügyintézés;
  • Betegszabadságok adminisztrálása, nyilvántartása;
  • Kötelező orvosi vizsgálat megszervezése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség;
  • 2-3 év szakirányú tapasztalat;
  • Középfokú angolnyelv tudás (szóban és írásban);
  • MS Office ismeretek.

Amit megbízónk kínál

  • Városligethez közeli iroda;
  • Alapbéren felül Br. 495.000Ft/év cafeteria csomag;
  • Hétfőtől péntekig tartó munkaidő (9:00-18:00 vagy 8:00-17:00-ig);
  • Támogató csapat;
  • Karrierépítési lehetőség.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a fekete.nikolett@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RR-10805
Pozíció pontos megnevezés: Munkaügyi Specialista
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület
Szakterület: Hr asszisztens