Műszaki előkészítő

Budapest (BF-10855)

Épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó megbízónk számára keresünk Műszaki előkészítő munkatársat.

Főbb feladatok

  • A kivitelezési munkák műszaki előkészítése, felmérése
  • Tervegyeztetések lebonyolítása
  • Alvállalkozók tendereztetése, szerződéskötés
  • Megrendelések, kiszállítások ütemezése
  • Alternatív kivitelezési megoldások kidolgozása
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserrel
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
  • Átadási dokumentáció elkészítése, szükséges dokumentumok bekérése a felelős személyektől

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Épületgépészeti kivitelező cégnél szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál

Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

Jelentkezni regisztráció útján vagy a josvai.krisztina@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkbafoglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BF-10855
Pozíció pontos megnevezés: Műszaki előkészítő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Mérnök