Műszaki értékesítő (élelmiszeripar)

Országos (BD-10670)

Osztrák tulajdonú, vegyipari és élelmiszeripari termékek gyártásával és kereskedelmével foglalkozó partnerünk számára keresünk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat Közép-Magyarország és Dunántúl régióiba.

Főbb feladatok

Élelmiszeripari termékek és specialitások értékesítése meglévő és új partnerek felé

Rendszeres vevőválogatás (havi min. 25-30)

Meglévő ügyfelek kiszolgálása, tanácsadás, tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kiadása, piacfejlesztés

Napi adminisztrációs feladatok ellátása, SAP rendszerben és CRM-ben

Munkakör betöltésének feltételei

Felsőfokú élelmiszeripari vagy technológus végzettség

Min. 2-3 éves szakirányú gyakorlat

Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Erős kereskedelmi véna

Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség

Célorientált, önmotivált, dinamikus személyiség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Hasonló - élelmiszeripari - területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Vonzó jutalék már az első évben

Meglévő ügyfélportfólió

Teljeskörű betanítási program

Hosszú távú, biztos munkahely

Személygépkocsi, notebook, telefon

Jelentkezni regisztráció útján vagy a josvai.krisztina@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BD-10670
Pozíció pontos megnevezés: Műszaki értékesítő (élelmiszeripar)
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Értékesítő