.NET fejlesztő

Budapest (IM-10326)

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Határozott céljuk, hogy munkájuk minősége, innovatív hozzáállásuk és szolgáltatási portfóliójuk folyamatos bővülésének eredményeképpen a nagyvállalati és közép-vállalkozások körében preferált partnerként működjenek, valamint megfeleljenek a nemzetközi piacok kihívásainak is.

Főbb feladatok

  • .NET fejlesztés nagyvállalati környezetben, jellemzően webes technológiákkal
  • Erős részvétel a tervezésben
  • Tervezési és megvalósíthatóságra vonatkozó dokumentációk elkészítése
  • Az alkalmazáshoz kapcsolódó adatbázisok, ORM réteg tervezése, fejlesztése
  • A tervek alapján üzleti logika implementálása, valamint felhasználói felületek készítése webes területen
  • Unit tesztek írása
  • Juniorabb fejlesztők mentorálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 3 év (szenioroknál 6 év) .NET fejlesztői tapasztalat webes területen
  • .NET platform alapos ismerete
  • C# 5.0 magabiztos használata
  • .NET Framework 4.6 magabiztos ismerete
  • ASP.NET MVC 5 magabiztos használata
  • HTML + CSS + JS területén szerzett erős alapok és magabiztos alkalmazása
  • Reszponzív sitebuild-ben szerzett tapasztalat
  • Önálló, jó csapatjátékos, kreatív személyiség
  • Jó kommunikáció, pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • KendoUI control készlet magabiztos ismerete
  • Knockout.JS ismerete és alkalmazása
  • Knockout MVC ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető iroda
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az pal.bence@job.hu e-mail címre.

Egyéb

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerületi ügyfelünk irodája

Állás adatai

Állás azonosító: IM-10326
Pozíció pontos megnevezés: .NET fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Programozás, szoftverfejlesztés