.NET Team Lead Developer

Budapest (PT-10562)

Munkakör betöltésének feltételei

 A JOB telekommunikációs partnere számára vezető fejlesztőt keres az alábbi pozícióba.

A vezető szoftverfejlesztő, 6-8 fős szoftverfejlesztői csapat tagjaként, részt vesz a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer folyamatos fejlesztésében a felhasználói igényeknek és üzleti kihívásoknak megfelelően.

A sikeres pályázó feladatkörei:

l Projektek szakmai vezetése

l Szoftver és adatbázis architektúra tervezés

l Fontosabb modulok, kritikus funkciók kódolása

l Támogatja az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat adatbázis elemzések készítésével

l Közreműködik a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában

l Szoftverminőségi előírások betartása és betartatása a rá bízott fejlesztőkkel

A pozíció betöltéséhez szükséges kompetenciák:

l Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség

l Legalább 5 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként

l .NET keretrendszer és a C# nyelv átfogó ismerete

l Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.NET, MVC, SOAP)

l HTML5 és CSS jártasság

l MSSQL adatbázis gyakorlati ismerete (tervezés, méretezés, optimalizálás)

l Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)

l Hálózati ismeretek (socket programozás, routing, NAT, firewall)

l Önálló problémamegoldó képesség

l Termékcentrikus gondolkodásmód

l Szakmai angol nyelv kommunikációképes ismerete (írásban és szóban)

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Fejlesztői csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Jártasság VoIP technológiákban (SIP, RTP)
  • Önállóan vagy csapatban fejlesztett referencia munka bemutatása

Amit kínálunk:

·       Szakmai kihívások, izgalmas, változatos feladatok

·       Nyugodt légkör, kiegyensúlyozott, támogató csapat

·       Modern irodai környezet és infrastruktúra, jól megközelíthető helyen

·       Angol nyelv aktív használata

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PT-10562
Pozíció pontos megnevezés: .NET Team Lead Developer
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő