Optometrista

Törökbálint, Budapest (IM-10311)

A Medicontur Orvostechnikai Kft. egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A Medicontur több mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.

A Medicontur új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • páciens vizsgálatok végzése protokollok alapján ép színlátókon és színtévesztőkön egyaránt
  • a vizsgálatokról feljegyzések, dokumentációk készítése
  • szemüvegesek igényeinek felmérése, fogyasztói szokások megismerése
  • részvétel színtévesztők színlátását korrigáló szemüvegek fejlesztésében
  • együttműködés a kutatás-fejlesztésen dolgozó csapat tagjaival

Munkakör betöltésének feltételei

  • optometrista szakirányú végzettség
  • minimum 1 éves munkatapasztalat
  • táblázatkezelő magas szintű ismerete
  • igényesség, proaktivitás, önállóság, csapatszellem

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • színtévesztés területén szerzett tapasztalat
  • méréstechnikai és méréselemzési ismeret
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • versenyképes bér
  • kimagasló cafeteria (SZÉP kártya, magán-egészségügyi ellátás)
  • csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő e-mail címre várjuk:
career@medicontur.hu

Egyéb

A munkavégzés helye: Törökbálint (80%) és Budapest (20%)

Állás adatai

Állás azonosító: IM-10311
Pozíció pontos megnevezés: Optometrista
Munkavégzés helye: Törökbálint, Budapest
Szakterület: Optometria