Orvoslátogató (DK-Mo.)

DK-Mo. (HS-10705)

Gyógyszeripari partnerünk számára munkatársakat keresünk Orvoslátogató munkakörbe

Főbb feladatok

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportolása
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések készítése
  • Termék tréningek tartása, tájékoztatás nyújtása új termékekről, akciókról
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan orvosi, gyógyszerészi, biológusi, vegyészi és/vagy egészségügyi főiskolai diploma)
  • Néhány éves sales tapasztalat
  • Üzleti szellem és nyitottság, dinamizmus
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Látogatandó területek: Dél-Kelet Magyarország (Bács-Kiskun-, Békés, Csongrád megye)

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: HS-10705
Pozíció pontos megnevezés: Orvoslátogató (DK-Mo.)
Munkavégzés helye: DK-Mo.
Szakterület: Orvoslátogató