Patika-és orvoslátogató

Budapest, Pest, Nógrád és Heves megyék (HS-10455)

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából Patika- és orvoslátogató pozícióba keresünk kollégát

Főbb feladatok

Kereskedelmi tevékenység a gyógyszertárakban, a patikai megrendelések rögzítése

Értékesítési programok megvalósítása

A készítmények folyamatos versenyképessége, elérhetősége, láthatósága, piaci megítélése a gyógyszertárakban

Időszakosan háziorvosok, szakorvosok látogatása

Munkakör betöltésének feltételei

Rendeleti végzettség

Néhány éves, releváns szakmai tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

B kategóriás, érvényes vezetői engedély

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre!

Egyéb

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: HS-10455
Pozíció pontos megnevezés: Patika-és orvoslátogató
Munkavégzés helye: Budapest, Pest, Nógrád és Heves megyék
Szakterület: Orvoslátogató