Patikalátogató (Budapest)

Budapest (HV-10714)

Multinacionális partnerünk megbízásából Patikalátogatót keresünk

Főbb feladatok

  • Kapcsolattartás a területen található gyógyszertárakkal , rendszeres látogatásuk előre meghatározott terv alapján
  • Gyógyszertárak tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében
  • Rendelésfelvétel
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Min.  2 év aktív patikalátogató tapasztalat Budapest területén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Eredményorientált, önálló személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Magabiztos fellépés

Amit megbízónk kínál

  • versenyképes juttatási csomagot bónusszal
  • céges autó, laptop, mobil telefon
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • megbízható munkahelyi hátteret

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: HV-10714
Pozíció pontos megnevezés: Patikalátogató (Budapest)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Patikalátogató