Patikalátogató (Fejér, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron)

Fejér, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron (HS-11057)

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk megbízásából

Patikalátogatót

keresünk Fejér, Komárom-Esztergom és Győr-Moson-Sopron megye területére

Főbb feladatok

  • Kapcsolattartás a területen található gyógyszertárakkal, rendszeres látogatásuk előre meghatározott túraterv alapján
  • Gyógyszertárak tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében
  • Rendelésfelvétel
  • Marketing szerződések megkötése és betartatása, POS anyagok kihelyezése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Min. 1 év patikalátogató tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Siker és eredmény orientált attitűd
  • Kiemelkedően erős eladási és tárgyalási készség, hatékony érvelési stílus
  • Hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítésére való törekvés
  • Üzleti, stratégiai gondolkodás (érteni és felismerni a lehetőségeket)
  • Önálló, határozott személyiség, nagyfokú problémamegoldó képességgel

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: HS-11057
Pozíció pontos megnevezés: Patikalátogató (Fejér, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron)
Munkavégzés helye: Fejér, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron
Szakterület: Patikalátogató