Pénzügyi menedzser

Budapest, VII. kerület (KS-7402)

Megbízónk Magyarország kis- és középvállalkozások legaktívabb tőkebefektetőjeként ismert vállalata várja pályázók jelentkezését PÉNZÜGYI MENEDZSER pozícióra.

Az ideális jelölt jelentős gyakorlati tapasztalattal rendelkezik a kontrolling területén, képes a pénzügyi beszámolók elemzésére és értékelésére és alkalmas a Társaság pénzügyi-gazdasági problémáinak kezelésében való részvételre.

Főbb feladatok

  • A munkavállaló felelős a Társaság és az Alap(ok) pénzügyi tervezéséért, a különböző jelentéstételi és beszámolási kötelezettségek határidőben és teljes körűen történő teljesítéséért, a pénzügyi, a vagyonkezelési és társasági működési szabályzatok kialakításáért, illetve aktualizálásáért, az Alap szabályozási feladatai teljesítéséért,
  • kapcsolattartás az Alapkezelő és az Alap(ok) könyvelőjével és könyvvizsgálójával, negyedéves, éves zárások felügyelete,
  • részvétel a Társaság és az Alap(ok) szabályzatai elkészítésében, aktualizálásában,
  • banki átutalások végrehajtása, szabad pénzeszközök lekötésének ügyintézése, likviditásmenedzsment,
  • a Társaságot érintő belső gazdasági, pénzügyi feladatok ellátása,
  • üzleti tervezés, pénzügyi kimutatások készítése,
  • együttműködés a belső ellenőrrel, kockázatkezelési-menedzserrel,
  • együttműködik az NGM gazdasági szakterületével.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Pénzügyi vagy számviteli szakon szerzett közgazdasági végzettség;
  • legalább 4-5 éves pénzügyi, kontrolling terén szerzett tapasztalat;
  • angol vagy német nyelvtudás;
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • strukturált, rendszerszemléletű gondolkodás;
  • önálló, konstruktív munkavégzés, szakmai igényesség;
  • precizitás, megbízhatóság.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a kovacs.anita@job.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: KS-7402
Pozíció pontos megnevezés: Pénzügyi menedzser
Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
Szakterület: Pénzügyi elemzés / tanácsadás