Pénzügyi munkatárs (Orosz+ angolnyelv-tudással)

Budapest (BV-7362)

Külkereskedelmi partnercégünk számára keresünk pénzügyi munkatársat.

Főbb feladatok

  • Bankokkal való napi kapcsolattartás
  • Banki tranzakciók bonyolítása /átutalások, akkreditívek, konverziós ügyletek kezelése
  • Bejövő és kimenő számlák nyilvántartása
  • Könyveléssel való számlaegyeztetések, zárások koordinálása
  • Hitelek nyomon követése
  • Pénzügyi jelentések, kimutatások készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Pénzügyi területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Folyékony angol és orosz nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz és pontos munkavégzés

Amit megbízónk kínál

  • Változatos munkakör
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el részletes szakmai önéletrajzát a marosvari.zita@job.hu e-mail címre. Ezúton tájékoztatjuk, hogy az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld Önnek rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: BV-7362
Pozíció pontos megnevezés: Pénzügyi munkatárs (Orosz+ angolnyelv-tudással)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Pénzügyi ügyintéző