Pénzügyi / munkaügyi munkatárs

Budapest (BW-7300)

Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok

  • Munkaügyi feladatok elvégzése, munkatársak be- és kiléptetése
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Bérek, prémiumok, számfejtése, nyilvántartások vezetése
  • Béren kívüli juttatások ügyintézése, nyilvántartása
  • Munkaügyi, SZJA, TB nyilvántartások vezetése
  • Adó- és járulék bevallások elkészítése
  • Feladások elkészítése könyvelés részére, bér könyvelése
  • Táppénz és más TB kérdések ügyintézése
  • Jövedelemigazolások elkészítése, kiadása
  • Banki utalások, hézipénztár, egyéb pénzügyi feladatok elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Középfokú aktív angolnyelv-tudás;
  • Felhasználó szintű MS Office (Word, Exel) használat;
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar (és angol) nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: marosvari.zita@job.hu

Állás adatai

Állás azonosító: BW-7300
Pozíció pontos megnevezés: Pénzügyi / munkaügyi munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest