Pénzügyi szakértő-junior kontroller

Budapest VII. kerület (KS-10273)

Megbízónk Magyarország kis- és középvállalkozások legaktívabb tőkebefektetőjeként ismert vállalata keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

A pénzügyi-gazdasági tevékenység területén:

  • Részvétel a  negyedéves, éves zárásokban
  • A Társaságot érintő belső gazdasági, pénzügyi feladatok ellátása, háttér és front folyamatokban közreműködés.

Jelentéstétel területén:

  • A Társaság NGM, ÁSZ, MNV Zrt., MNB és egyéb hivatalos jelentéstételi kötelezettségeinek teljesítése, a pénzügyi igazgató irányításával.

Kontrolling tevékenység kialakítása és ellátása

Üzleti tervezés, üzleti modellek összeállítása, kimutatások készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • 2- 3 év pénzügyi intézménynél,banknál vagy portfólió-kezelési/befektetési alapkezelési intézménynél eltöltött szakmai tapasztalat
  • 1-2 éves kontrolling tapasztalat
  • Pénzügyi vagy számviteli szakon szerzett közgazdasági végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Strukturált, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Önálló, konstruktív munkavégzés, szakmai igényesség
  • Precizitás, megbízhatóság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria és egyéb béren kívüli juttatás
  • Komplex, érdekes feladatkör
  • Belvárosi iroda
  • Stabil cégben egy hosszútávú együttműködési lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a kiss.zsofia@job.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: KS-10273
Pozíció pontos megnevezés: Pénzügyi szakértő-junior kontroller
Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
Szakterület: Pénzügyi elemzés / tanácsadás